Praca dla opiekunek/opiekunów osób starszych

Gowork.pl

Dortmund

2017-06-23

Opiekun osoby starszej na terenie Niemiec.

W 3 tygodnie nauczymy Cię języka niemieckiego w zakresie opieki osób starszych.
Kurs Języka niemieckiego

Kurs wyjazdowy
3 tygodnie

Bezrobotni
za darmo!

Gwarancja pracy

Telefon: 22 622 13 09; 882  128 823

Nr referencyjny: NIEM_839A

Nasz podopieczny:

Miejsce delegacji: okolice Dortmundu

Podopieczna ma 83 lata, waży 50kg i ma 161cm wzrostu. Mieszka wraz z mężem. W mieszkaniu porusza się za pomocą chodzika. Potrzebuje wsparcia przy wstawaniu. Jest po zawale, ma nadciśnienie tętnicze, osteoporozę i alergie.

Obowiązki:

Do obowiązków opiekunki należeć będzie przede wszystkim opieka  nad podopieczną: pomoc przy ubieraniu/rozbieraniu oraz przy higienie ciała. Dodatkowo wstawanie do seniorki w nocy oraz prowadzenie domu i przygotowywanie posiłków.

Wymagania:

Poszukujemy osób, których język niemiecki jest na poziomie komunikatywnym ponieważ Pani Erika jest bardzo kontaktowa i lubi rozmowy. Dodatkowo wymagane jest doświadczenie w opiece z osobami starszymi; dodatkowym atutem są posiadane referencje, prawo jazdy oraz brak nałogów.

Oferujemy:

  • Zarobki 1200 euro netto miesięcznie
  • Zakwaterowane oraz wyżywienie
  • Transport w obie strony
  • Składki ZUS oraz ubezpieczenie
  • Jasne zasady współpracy
  • Opiekę Naszego zespołu podczas wyjazdu

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o złożenie aplikacji albo wysłanie SMS na numer: 882128820. Treść smsa: 6997 oraz imię i nazwisko oraz województwo.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922.)."
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 114404 ofert pracy. Sprawdź!