Projektant instalacji elektrycznych

klient GoWork.pl

Białystok

2017-06-22

Miejsce pracy: Białystok

Obowiązki:

  • projektowanie instalacji elektrycznych zgodnie obowiązującymi przepisami norweskimi,
  • sporządzanie opisów technicznych, dokumentacji projektowej oraz wykonawczej,
  • współpraca w zakresie koordynacji międzybranżowej (konstrukcja, inst. sanitarne),
  • koordynacja prac wykonawczych na etapie produkcji - częste wyjazdy do fabryki w Bielsku Podlaskim
  • kontakt z Inwestorem i podwykonawcami.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe: elektryka, elektrotechnika,
  • minimum 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • mile widziane uprawnienia do projektowania instalacji elektrycznych w budynkach mieszkalnych,
  • znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie w stopniu komunikatywnym,
  • biegła obsługa programu AutoCad,
  • umiejętność współpracy w zespole,
  • komunikatywność .

Oferujemy:

  • miłą atmosferę pracy,
  • udział w realizacji rozwojowych i ambitnych projektów,
  • możliwość pracy przy zagranicznych projektach,
  • rozwój zawodowy.

W aplikacji prosimy umieścić następującą klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 111326 ofert pracy. Sprawdź!