Kucharz Niemcy

Human Resources Poland Sp z o.o.

Bad Salzschlirf

2017-06-22

Miejsce pracy: Niemcy

Obowiązki:

  • praca w kuchni w hotelu
  • przygotowanie posiłków, sosów, deserów i sałatek
  • utrzymywanie czystości stanowiska pracy
  • przestrzeganie zasad higieny i standardów bezpieczeństwa

Wymagania:

  • doświadczenie na stanowisku kucharza
  • wykształcenie kierunkowe,
  • znajomość j. niemieckiego w stopniu komunikatywnym
  • mile widziana wszechstronna znajomość kuchni świata

Oferujemy:

  • legalną pracę
  • dobre zarobki
  • dopłata w wysokości 100 euro za pracę w niedziele
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • zapewnione zakwaterowanie-opłacane przez pracodawcę