Zobacz co inni napisali o Twoim pracodawcy - Dodaj opinie o firmie. więcej >>

Dekorowanie gadżetów reklamowych - 15 zł brutto

Grupa Progres Sp. z o.o.

Poznań

2017-06-22

rupa kapitałowa Progres to ogólnopolski dostawca rozwiązań z zakresu pracy tymczasowej, rekrutacji stałych, szkoleń oraz doradztwa personalnego.

Dla naszego Klienta poszukujemy osób do pracy na produkcji.

Miejsce pracy: Robakowo k/Poznania

Obowiązki:

dekoracja produktów różnymi metodami
obsługa maszyn na produkcji
dbanie o porządek na stanowisku pracy

Wymagania:

dyspozycyjność do pracy na 3 zmiany
chęć do pracy
zdolności manualne

Oferujemy:

zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
możliwość dłuższej współpracy
bezpłatny dojazd z Poznania, Śremu i Środy Wielkopolskiej lub zwrot 50% kosztów dojazdu z innych miejscowości

Stawka dzienna: 14,50 zł brutto
Stawka na nockach: 16,50 zł brutto
Stawka w weekendy za nadgodziny: 29,00 zł brutto

Jeśli chcesz podzielić się opinią na temat swojego pracodawcy, trafiłeś na właściwą stronę - Dodaj swoją opinie. więcej >>
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 106344 ofert pracy. Sprawdź!