Tłumacz rosyjskiego/ukraińskiego

Grupa Progres Sp. z o.o.

Poznań

2017-06-22

Grupa kapitałowa Progres to ogólnopolski dostawca rozwiązań z zakresu pracy tymczasowej, rekrutacji stałych, szkoleń oraz doradztwa personalnego.

Miejsce pracy: Poznań

Obowiązki:

Praca dorywacza przy tłumaczeniu ustnym szkolenia BHP oraz szkolenia stanowiskowego na produkcji.

Praca 26-27.06 w godzin 8:00 -16:00 i/lub 6:00-14:00

Zapewniamy dojazd do firmy

Wymagania:

Komunikatywna znajomość języka polskieg i rosyjskiego lub ukraińskiego

Dyspozycyjność

Oferujemy:

Stawka 13 zł brutto/h

Możliwść kolejnych zleceń przy tłumaczeniach

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 111328 ofert pracy. Sprawdź!