Zobacz co inni napisali o Twoim pracodawcy - Dodaj opinie o firmie. więcej >>

Mechanik maszyn produkcyjnych

FAIR Personal + Qualifizierung GmbH & Co. KG

Ahaus

2017-06-22

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy Kandydatów zainteresowanych podjęciem pracy w Niemczech (branża motoryzacyjna) na stanowisku:

Miejsce pracy: Niemcy

Obowiązki:

  • praca na hali produkcyjnej (branża motorozacyjna)

Wymagania:

  • znajomość języka niemieckiego na poziomie dobrym
  • wykształcenie w zawodach technicznych (ślusarz, mechanik, hydraulik, monter, elektryk, automatyk itp.)
  • doświadczenie w pracy min. 2 lata
  • gotowość do pracy na III zmiany (w różnych systemach np. brygadowym)

Oferujemy:

  • umowę o pracę na niemieckich warunkach
  • pracę na pełen etat od zaraz
  • stawka godzinowa 15,73 eur/h brutto + dodatki + premie
  • stawka godzinowa po 3-miesiącach 17,31 eur/h brutto + dodatki + premie
  • zapewnione płatne zakwaterowanie
  • pomoc Konsultanta (polskojęzycznego) w dopełnieniu spraw administracyjnych

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą opcji: APLIKUJ.

Sprawdź opinie przed rozmowa o pracy - 2,8 mln opinii o firmach więcej >>
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 106344 ofert pracy. Sprawdź!