Zobacz co inni napisali o Twoim pracodawcy - Dodaj opinie o firmie. więcej >>

CIEŚLA DACHOWY

Antonius Personal

Zurych

2017-06-22

Agencja Pośrednictwa Pracy Antonius Personal o numerze KRAZ 14719 poszukuje kandydatów do pracy w Szwajcarii na stanowisko:

Miejsce pracy: SZWAJCARIA

Obowiązki:

Wymagania:

- Doświadczenie zawodowe min. 5 lat

- Przynajmniej komunikatywna znajomość języka niemieckiego w mowie B1 ( warunek konieczny )

- prawo jazdy kat. B oraz własny samochód do dyspozycji

- zdolności do samodzielnego wykonywania pracy w/g zleceń pracodawcy,

Oferujemy:

- szwajcarską umowę o pracę

- atrakcyjne wynagrodzenie  min. 32 CHF brutto / na godzinę

- organizację zakwaterowania w dobrym standardzie

- możliwość zatrudnienia na dłuższy okres czasu

- dietę za każdy przepracowany dzień

- cotygodniowe wypłaty na konto

- opiekę polskojęzycznego koordynatora

- załatwiamy wszystkie formalności związane z uzyskaniem pozwolenia na pobyt ( Aufenhaltsbewilligung )

Każdy nasz pracownik przed wyjazdem do Szwajcarii otrzymuje, umowę o pracę, dane pracodawcy, adres zakwaterowania i dokument potwierdzający zameldowanie na terenie Szwajcarii.

Możliwość podjęcia pracy od 26.06.2017

JEŻELI JESTEŚ ZAINTERESOWANY OFERTĄ PRACY, SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI I PRZEŚLIJ NAM SWOJE CV, TYLKO W JĘZYKU NIEMIECKIM, ODDZWONIMY I UDZIELIMY SZCZEGÓŁOWYCH INFORMACJI.

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922.)."

Jeśli chcesz podzielić się opinią na temat swojego pracodawcy, trafiłeś na właściwą stronę - Dodaj swoją opinie. więcej >>
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 106531 ofert pracy. Sprawdź!