Pracownik w dziale sprzedaży

klient GoWork.pl

Tomaszów Mazowiecki

2017-06-22

Firma ROLDROB S.A. poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Tomaszów Mazowiecki (łódzkie)

Obowiązki:

  • Realizacja założonych celów sprzedażowych,
  • Zapewnienie wyznaczonego poziomu dystrybucji numerycznej u powierzonych do obsługi Klientów,
  • Nadzór nad prawidłowym przebiegiem procesu sprzedaży,
  • Pozyskiwanie nowych Klientów oraz budowanie długotrwałych relacji handlowych,
  • Współpraca z Sekcjami Zakupów i Logistyki,
  • Tworzenie bieżących raportów dla przełożonego

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe,
  • Minimum 2-letnie oświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • Bardzo dobra znajomość jęz. angielskiego – warunek konieczny
  • Komunikatywność, zaangażowanie, dyspozycyjność,
  • Biegła obsługa komputera,
  • Prawo jazdy kat. B.,

Oferujemy:

  • Interesującą pracę w dynamicznie rozwijającej się Firmie,
  • Wynagrodzenie adekwatne do realizowanych zadań wraz z pakietem socjalnym oraz odpowiednie narzędzia pracy,
  • Rozwój własnych kompetencji, wzbogacanie doświadczenia zawodowego poprzez szkolenia i doświadczenie .

W aplikacji prosimy umieścić następującą klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 111328 ofert pracy. Sprawdź!