Laborant – ½ etatu

klient GoWork.pl

Dzierżoniów

2017-06-22

Wiodący europejski dostawca w zakresie procesów związanych z technologią obróbki powierzchniowej. Wykonujemy finalne operacje obróbki na najwyższym poziomie jakościowym dla ponad 200 000 komponentów stosowanych w różnych dziedzinach przemysłu high-tech, takich jak konstrukcje mechaniczne, przemysł motoryzacyjny, elektronika, elementy elektryki, przemysł lotniczy, technologie medyczne.

W chwili obecnej dla naszego zakładu w Dzierżoniowie: AHC Technologia Powierzchni Polska Sp. z o.o , poszukujemy studenta chemii lub powiązanego kierunku na stanowisko :

Miejsce pracy: Dzierżoniów

Nr referencyjny: 45345

Obowiązki:

  • Przeprowadzanie analiz chemicznych w laboratorium
  • Przeprowadzanie badań metalograficznych na wyrobach gotowych
  • Przeprowadzanie pomiarów za pomocą urządzeń pomiarowych

Wymagania:

  • Student chemii bądź innego, powiązanego z chemią kierunku
  • Umiejętność zarządzania pracą swoją oraz innych
  • Umiejętność organizacji czasu

Oferujemy:

  • Pracę na stanowisku oferującym możliwości rozwoju oraz awansu.
  • Zagraniczne szkolenia

W aplikacji prosimy umieścić następującą klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 111328 ofert pracy. Sprawdź!