Sprawdź co piszą o Twoim pracodawcy - dodaj swoją opinię! więcej >>

Sprzedawca

HOGA Personalservice

Szczecin

2017-09-19

Ambitna praca dla sprzedawców w Niemczech!

 

Poszukujemy kobiet chętnych do podjęcia pracy jako sprzedawca wyrobów bursztynowych (biżuteria, przedmioty codziennego użytku). 

Praca Nad Morzem Bałtyckim w Niemczech (Ostseebad Binz-około 250km od Szczeina) - nadmorski kurort z licznymi restauracjami, hotelami, sklepami, stacją PKP.

Sprzedawca

Miejsce pracy: Niemcy

Obowiązki:

Aktywna sprzedaż wyrobów z bursztynu

Dbanie o dobry wizerunek sklepu

Wymagania:

Od kandydatek wymagamy znajomości języka niemieckiego, mile widziane doświadczenie w sprzedaży, wysoka kultura osobista, mila aparycja, komunikatywność, uprzejmość- profesjonalna obsługa klienta i dbanie o wizerunek sklepu. 

Oferujemy:

Oferujemy pracę w przyjaznej atmosferze, umowę o pracę podpisywaną bezpośrednio z niemieckim pracodawcą-na niemieckich warunkach pracy/płacy, pełen pakiet świadczeń socjalnych, prawo do urlopu, pracę na pełen etat, zakwaterowanie. 

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie cv za pomocą formularza kontaktowego

Po otrzymaniu dokumentów skontaktujemy się z wybranymi kandydatami!

 

W razie pytań: +491624247187-mówimy po polsku!

aplikuj

 

W aplikacji prosimy umieścić następującą klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. 2016 r. poz. 922"

Jeśli chcesz podzielić się opinią na temat swojego pracodawcy, trafiłeś na właściwą stronę - Dodaj swoją opinie. więcej >>
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 108284 ofert pracy. Sprawdź!