Zacznij pracę od zaraz! Kasjerzy poszukiwani - Bieżanów-Prokocim/Nowa Huta

Toolip HR Sp. z o.o.

Kraków

2017-07-27

Toolip HR Sp. z o.o. to polski pracodawca działający na terenie całej Polski. Jesteśmy firmą zajmującą się rekrutacją pracowników dla Naszych kontrahentów.
Poszukujemy najlepszych Kandydatek i Kandydatów na stanowisko: Kasjer

Miejsce pracy: Kraków

Obowiązki:

- obsługa kasy fiskalnej oraz terminala
- utrzymywanie porządku w sklepie i obsługa klienta

Czego wymagamy?

- rzetelności i punktualności
- chęci do pracy i odpowiedzialności
- ważnej książeczki senepidowskiej
- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Co oferujemy:

- umowa zlecenie z ZUS, a po okresie próbnym możliwość przejścia na umowę o pracę
- stawka 13,50 zł/h brutto
- elastyczny grafik:
Sklep jest czynny od 6:30 do 21:30
Współpraca w systemie dwuzmianowym (6:30-14:30 lub 14:00-22:00)

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV poprzez formularz. W razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny w godzinach 8:00-16:00 pod numerami: 12 349 04 68 lub 723 404 011

Odwiedź również nasz profil na Facebooku !
facebook.com/toolip.krakow
Toolip HR (c.8564)

W aplikacji prosimy umieścić następującą klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 108037 ofert pracy. Sprawdź!