Automatyk - inżynier bezpieczeństwa maszyn

Eureka Group SA

Plewiska

2017-07-26

Dla firmy specjalizującej się w nowoczesnych technikach Bezpieczeństwa Maszyn i Procesów Przemysłowych, zaawansowanych technologicznie produktach dla przemysłu oraz w kompleksowych rozwiązaniach w obszarach logistyki, poszukujemy:

Miejsce pracy: Plewiska k. Poznania

Zadania:

. Udział w ocenach bezpieczeństwa maszyn i ich układów sterowania
. Dokumentowanie wyników z ocen
. Projektowanie układów sterowania maszyn (elektryka, pneumatyka, hydraulika)
. Udział w pracach wdrożeniowych systemów sterowania maszyn u klientów
. Programowanie sterowników PLC
. Wsparcie techniczne u klientów
. Opiniowanie rozwiązań bezpieczeństwa proponowanych przez klientów

Oczekiwania:

. Minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
. Umiejętność programowania sterowników PLC
. Umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną maszyn (schematy)
. Wiedza z dziedziny działania układów sterowania maszyn
. Gotowość do pracy na wyjazdach służbowych na terenie kraju i za granicą (50% czasu pracy w delegacjach, 50% w biurze)
. Znajomość zagadnień bezpieczeństwa maszyn
. Znajomość środowiska ePLAN
. Wykształcenie wyższe techniczne - inżynier/magister (automatyka, elektryka, mechatronika lub pokrewne)
. Komunikatywna znajomość języka angielskiego
. Certyfikat SEP do 1 kV
. Prawo jazdy kategorii B

Firma oferuje:

. Stałe wynagrodzenie + system premiowy
. Szkolenia wewnętrzne podnoszące wiedzę w zakresie budowy i oceny maszyn oraz układów sterowania
. Szkolenia techniczne ze wskazaniem na układy elektryczne i pneumatyczne, ew. hydrauliczne (oprogramowanie do rysowania schematów, analizy elektryczne i pneumatyczne, projekty pneumatyczne i elektryczne)
. Kontakt z najnowszymi światowymi rozwiązaniami bezpieczeństwa stosowanymi w przemyśle
. Elastyczny czas pracy
. Stabilną pracę dającą duże możliwości rozwoju zawodowego

   Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

W aplikacji prosimy umieścić następującą klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 107035 ofert pracy. Sprawdź!