Opieka dla 92 – letniego pana Hermana

Gowork.pl

Wiesbaden

2017-06-21

W 3 tygodnie nauczymy Cię języka niemieckiego
w zakresie opieki osób starszych.

Kursy języka niemieckiego

    Kurs doszkalający 60 h 600 zł
    Kurs od podstaw 168 h 1399 zł
    Kurs wyjazdowy
    od podstaw
3 tygodnie 2990 zł

 BEZROBOTNI ZA DARMO. Gwarancja pracy!
Telefon: 22 622 13 09, 882 128 823

Nr referencyjny: NIEM_1163A

Nasz podopieczny:

Miejsce zlecenia: Wiesbaden

Nasz podopieczny jest cukrzykiem oraz choruje na nadciśnienie. Pan Herman porusza się na wózku inwalidzkim lub przy pomocy chodzika. Senior ma problemy ze słuchem oraz jest alergikiem. Na ciele podopiecznego pojawiają się również odleżyny.

Obowiązki:

·         Pielęgnacja ciała (kremowanie, mycie)

·         Ubieranie/rozbieranie

·         Pomoc w jedzeniu

·         Obsługa oraz prowadzenie wózka inwalidzkiego

·         Prowadzenie domu: gotowanie, sprzątanie, pranie oraz prasowanie

Wymagania:

·         Komunikatywna znajomość języka niemieckiego

·         Serdeczne i cierpliwe usposobienie

·         Dobry stan zdrowia

·         Brak nałogów

·         Doświadczenie w opiece nad osobami starszymi i chorymi

Oferujemy:

Gwarantujemy legalne zatrudnienie, składki ZUS oraz ubezpieczenie, atrakcyjne zarobki, zakwaterowanie i wyżywienie w miejscu pracy, podróż w obie strony oraz opiekę naszego zespołu na czas wyjazdu.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o złożenie aplikacji albo wysłanie SMS na numer: 882128820. Treść smsa: 7429 oraz imię i nazwisko oraz województwo.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 113655 ofert pracy. Sprawdź!