Pan Karl potrzebuje Opiekunki

Gowork.pl

Menden

2017-06-20

Nr referencyjny: NIEM_1265A

Nasz podopieczny:

Podopieczny jest osobą leżącą, korzysta z całego cewnika oraz je przez sondę. Mieszka w małym miasteczku obok parku.

Obowiązki:

  • Transfer z łóżka na wózek
  • Zmiana woreczków na mocz
  • Opieka oraz czuwanie również w nocy

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego
  • Gotowość podjęcia pracy na 2 – 3 miesiące
  • Doświadczenie w opiece nad osobami obłożnie chorymi
  • Mile widziane referencje oraz prawo jazdy

Oferujemy:

  • Zarobki 1400 euro netto miesięcznie
  • Zakwaterowane oraz wyżywienie
  • Transport w obie strony
  • Składki ZUS oraz ubezpieczenie
  • Jasne zasady współpracy
  • Opiekę Naszego zespołu podczas wyjazdu

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o złożenie aplikacji albo wysłanie SMS na numer: 882128820. Treść smsa: 7572 oraz imię i nazwisko oraz województwo.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922.)."

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 117183 ofert pracy. Sprawdź!