Praca dla opiekunki w Niemczech

Engeldaheim

Wiesbaden

2017-06-16

 

 

 

 

Praca w Niemczech dla opiekunów osób starszych czeka na Ciebie! Jeżeli znasz język Niemiecki wyślij do nas swoje zgłoszenie.

 

Miejsce wyjazdu: okolice Wiesbaden

Opieka dla Seniora: Pan ma 90 lat, w domu porusza się przy chodziku, potrzebuje jednak pomocy i asekuracji. Ma problemy ze słuchem.

 

Praca dla opiekunki w Niemczech
Nr referencyjny: NIEM_466A

Obowiązki:

Głównie to obowiązki domowe mające na celu utrzymanie ładu i porządku oraz opieka przy seniorze: m.in. ubieranie, dbanie o higienę ciała a także towarzyszenie w wizytach u lekarza.

Wymagania:

Kandydatka na stanowisko opiekunki musi znać język na poziomie minimum podstawowym, mieć doświadczenie w opiece z osobami starszymi oraz mieć czynne prawo jazdy. Wymagamy również braku nałogów.

Oferujemy:

Kandydatom zapewniamy pracę w stabilnej firmie, ubezpieczenie, zakwaterowanie (własny pokój), wynagrodzenie w wysokości 1000 euro netto miesięcznie.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o złożenie aplikacji albo wysłanie SMS na numer: 882128820. Treść smsa: 6300 oraz imię i nazwisko oraz województwo.

 

Czekamy na Twoją aplikację!
 
aplikuj
 
Prosimy o umieszczenie w dokumentach następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji" (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883)