Opiekunka do osoby starszej w Niemczech

Gowork.pl

2017-07-20

Opiekun osoby starszej na terenie Niemiec.

W 3 tygodnie nauczymy Cię języka niemieckiego w zakresie opieki osób starszych.
Kurs Języka niemieckiego

Kurs wyjazdowy
3 tygodnie

Bezrobotni
za darmo!

Gwarancja pracy

Telefon: 22 622 13 09; 882  128 823

Nr referencyjny: NIEM_300A

Nasz podopieczny:

Miejsce zlecenia: okolice Dortmundu

Opieki potrzebuje: Pani Eliza (80 kg, 163 cm wzrostu)

W chwili obecnej poszukujemy osób chętnych do podjęcia pracy w charakterze opiekunki dla starszej Pani Elizy mieszkającej niedaleko Dortmundu.

Podopieczna jest miłą, starszą Panią poruszającą się na wózku inwalidzkim zarówno po domu jak i na zewnątrz. Jest po udarze, choruje na osteoporozę i ma alergię. Jej stan psychiczny jest w normie. Obecnie opiekę sprawuje nad nią kochający mąż.
Bez problemu nawiązuje nowe kontakty. Jest osobą ciepłą i otwartą.

Obowiązki:

Do obowiązków opiekunki będzie należało prowadzenie domu, dbanie o czystość i porządek a także robienie zakupów w pobliskim sklepie i przygotowywanie posiłków.

Podopieczna potrzebuje również wsparcia podczas czynności higienicznych zarówno rano jak i wieczorami, pomocy podczas ubierania, pomocy przy wstawaniu z wózka a także czuwania w nocy.

Wymagania:

Wymagamy znajomości języka niemieckiego na poziomie dobrym, doświadczenia i zaangażowania w powierzone obowiązki. Kandydatka musi być osobą niepalącą.

Oferujemy:

  • Zarobki 1200 euro netto miesięcznie
  • Zakwaterowane oraz wyżywienie
  • Transport w obie strony
  • Składki ZUS oraz ubezpieczenie
  • Jasne zasady współpracy
  • Opiekę Naszego zespołu podczas wyjazdu

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o złożenie aplikacji albo wysłanie SMS na numer: 882128820. Treść smsa: 5960 oraz imię i nazwisko oraz województwo.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922.)."
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 110036 ofert pracy. Sprawdź!