Praca w roli opiekunki dla Pani Ursuli

klient GoWork.pl

Paderborn

2017-06-11

Nr referencyjny: NIEM_924A

Nasz podopieczny:

Pani Ursula jest osobą kompletnie niesamodzielną oraz leżącą. Choruje na demencję.  Seniorka jest po zawale oraz udarze, ma problemy z nietrzymaniem moczu.

Obowiązki:

Do obowiązków opiekunki należeć będzie pielęgnacja podopiecznej: pomoc w ubieraniu, myciu oraz zmiana pielucho – majtek. Z powodu, że pani jest osobą leżącą opiekunka musi wykonywać transfer z łóżka na wózek.

Dodatkowo opiekunka będzie wykonywała podstawowe obowiązki domowe: gotowanie, sprzątanie, zakupy.

Wymagania:

  • znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym
  • doświadczenia w opiece nad osobami chorymi
  • cierpliwości i zaangażowania w wykonywaną pracę

Oferujemy:

  • zarobki - 1200 euro netto miesięcznie
  • zakwaterowanie i wyżywienie w miejscu pracy
  • legalne zatrudnienie
  • pokrycie kosztów przejazdu
  • odprowadzane składki
  • ubezpieczenie

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o złożenie aplikacji albo wysłanie SMS na numer: 882128820. Treść smsa: 7100 oraz imię i nazwisko oraz województwo.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922.)."
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 117183 ofert pracy. Sprawdź!