Opiekunka dla małżeństwa - Niemcy

Gowork.pl

Neustadt am Rübenberge

2017-06-11

Nr referencyjny: NIEM_1252A

Nasz podopieczny:

Para Seniorów potrzebuje wsparcia oraz pomocy w codziennych czynnościach. Pani Olivia choruje na demencję, cukrzycę, nadciśnienie oraz jest po wylewie. Pan Gustaw choruje na nowotwór, reumatyzm oraz ma problemy z nietrzymaniem moczu.

Obowiązki:

·         Pomoc w ubieraniu/ rozbieraniu

·         Pielęgnacja ciała oraz pomoc przy kąpieli

·         Towarzyszenie w wizytach lekarskich

·         Podstawowe czynności domowe: gotowanie, sprzątanie, robienie zakupów, pranie

Wymagania:

·         Komunikatywnej znajomości języka niemieckiego

·         Doświadczenia w opiece nad osobami starszymi i chorymi

·         Brak nałogów

·         Spokojne i cierpliwe usposobienie

·         Mile widziane prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

Kandydatkom zapewniamy sprawdzone i pewne miejsca pracy. Ofertę dopasowaną do doświadczenia, stopnia znajomości języka oraz oczekiwań Opiekunki. Zarobki 1200 euro miesięcznie. Stałą opiekę ze strony zespołu naszych Koordynatorów. Organizację podróży oraz zakwaterowanie i wyżywienie w miejscu pracy.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o złożenie aplikacji albo wysłanie SMS na numer: 882128820. Treść smsa: 7521 oraz imię i nazwisko oraz województwo.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922.)."

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 113432 ofert pracy. Sprawdź!