Stolarz

MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej

Niemcy

2017-06-20

MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej Sp. z o.o. ( 5606/1) poszukuje dla swoich  klientów  z Niemiec kandydatów na stanowisko:

Stolarz

Miejsce pracy: Niemcy

Opis stanowiska:

- praca przy obróbce drewna i wykonywanie prac stolarskich

-przygotowanie i docinanie elementów

-składanie i montaż profili okiennych i konstrukcji ogrodów zimowych

Od kandydatów oczekujemy:

- wykształcenie kierunkowe

- doświadczenie min. 1 rok

- umiejętności techniczne i manualne

- mile widziana komunikatywna znajomość języka niemieckiego

- mile widziany własny samochód

Wybranemu kandydatowi oferujemy:

- Umowę o pracę i długoterminową współpracę

- opłacone zakwaterowanie w komfortowych mieszkaniach

- atrakcyjne wynagrodzenie

- dodatki za nadgodziny

- możliwość otrzymania zaliczki

- opiekę polskiego biura

- kompetentnych współpracowników