Sprawdź co piszą o Twoim pracodawcy - dodaj swoją opinię! więcej >>

Elektryk - Monter Instalacji

ALP Personalberatung

Hamburg

2017-09-14

„Niemiecka firma ALP-Personalberatung GmbH  działająca na terenie miasta Hamburg, poszukuje pracowników w zawodach: „ Elektryk-Monter Instalacji Elektryczno-Energetycznych ”. Zapewniamy legalne i stałe zatrudnienie. Gwarantujemy satysfakcjonujące wynagrodzenie, oraz zapewniamy zakwaterowanie.

Posiadamy certyfikaty niemieckich  cechów rzemieślniczych oraz spełniamy normy związków zawodowych. Jesteśmy oficjalnymi członkami (BAP).  Jest to niemiecka organizacja zrzeszająca pracodawców i pracobiorców zatwierdzona przez niemieckie związki zawodowe.

Miejsce pracy: Hamburg

Obowiązki:

Montowanie instalacji  elektrycznych oraz energetycznych o napięciach:

12V, 230V, 380V

Kładzenie torów kablowych, prace wstępne z tym związane ( bruzdowanie ścian )

Umiejętność czytania rysunku technicznego oraz planów instalacji.

Wymagania:

- komunikatywna znajomość  j. niemieckiego ( A2 ) związanego z wykonywanym zawodem

- posiadanie odpowiednich uprawnień, certyfikatów, świadectw szkolnych związanych z wykonywanym  zawodem

Mile Widziane:

- prawo jazdy oraz własny środek transportu

- doświadczenie w pracy na terenie Niemiec

Oferujemy:

  Zapewniamy:

- niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony , zgodną z przepisami obowiązującymi w Niemczech

- sprawdzone i bezpieczne miejsce pracy

-  legalną formę zatrudnienia

-  atrakcyjne zarobki oraz opłacone wszystkie składki i ubezpieczenia społeczne, obowiązujące w   Niemczech.

- możliwość kwaterunku w lokalach mieszkalnych którymi dysponuje firma ALP

- meldunek na terenie miasta Hamburg

Konsultant:

Jakub Szarniewicz

tel. 0172 76 24 935

tel. 0151 75 51 08 11

tel. 040 20 98 18 19

Sprawdź opinie przed rozmowa o pracy - 2,8 mln opinii o firmach więcej >>