Zobacz co inni napisali o Twoim pracodawcy - Dodaj opinie o firmie. więcej >>

Fizyk Medyczny lub student fizyki medycznej

CTL - Centrum Techniki Laserowej LASERINSTRUMENTS Sp. z.o.o

Warszawa

2017-09-22

www.ctl.com.pl

Miejsce pracy:  siedziba CTL - Centrum Techniki Laserowej - LASERINSTRUMENTS -

Warszawa Ursus,  ul. Wiosny Ludów 49

Nr referencyjny: CTLGK2542020

Zadania dla kandydata:

  • Obsługa laserów medycznych, kosmetologicznych i fizjoterapeutycznych,
  • Udział w szkoleniach klientów w firmie CTL i na wyjazdach poza siedzibą firmy,
  • Prezentacja wyrobów medycznych na wystawach i targach,
  • Wsparcie działu sprzedaży i marketingu,
  • Aktualizacja lub opracowywanie nowych ofert handlowych, i procedur zabiegowych,
  • Archiwizacja dokumentów, projektowanych i sprzedawanych.

Oczekiwania pracodawcy wobec kandydata:

  • Wykształcenie: wyższe lub niepełne wyższe kierunek/specjalność: fizyka medyczna / fizyka ogólna, biofizyka / fizjoterapia...itp.,
  • Umiejętności: znajomość programów: Pakiet Office,
  • Mile widziana znajomość języków obcych: j. ang lub j. niem. lub j.ros.

Oferujemy:

  • Pracę w wymiarze: pełen etat lub część etatu lub inną do uzgodnienia,
  • Jednozmianowy czas pracy etatowej,
  • Miesięczny zadaniowo-premiowy system wynagradzania,
  • Wysokosc wynagrodzenia, brutto 3000-4200 PLN
  • Dodatkowa premia zadaniowa do 100%,
  • Możliwość zakwaterowania dla osób spoza województwa mazowieckiego.

Szczegółowsze informacje o ofercie można uzyskać

pod jednym z trzech numerów telefonów: 22 867-88-01 lub 502-470-049 lub 500-100-124

Jeśli chcesz podzielić się opinią na temat swojego pracodawcy, trafiłeś na właściwą stronę - Dodaj swoją opinie. więcej >>
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 107128 ofert pracy. Sprawdź!