Zobacz co inni napisali o Twoim pracodawcy - Dodaj opinie o firmie. więcej >>

Kierowca lub Monter dźwigów / żurawi budowlanych - NIEMCY

Plus Arbeit GmbH

Düsseldorf

2017-09-20

EUpraca.pl jest działającą na rynku niemieckim agencją zatrudnienia. Dla naszego klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Düsseldorf
Nr referencyjny: KM/17/09/01

Obowiązki:

  • Do głównych obowiązków Montera będzie należało:
  • - składanie i rozkładanie żurawii dźwigowych na placach budowlanych
  • Kierowca: kierowanie żurawiami samojezdnymi pomiędzy siedzibą firmy, a placem budowy

Wymagania:

  • doświadczenie na wyżej wymienionym stanowisku
  • wykształcenie kierunkowe
  • komunikatywny język niemiecki
  • prawo jazdy

Oferujemy:

  • zatrudnienie na warunkach niemieckich – niemiecki Pracodawca
  • składki oraz podatki odprowadzane w Niemczech przez Pracodawcę
  • możliwość pracy w nadgodzinach
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz długofalowej współpracy
  • ubezpieczenie dla Pracownika i jego rodziny
  • respektowane prawo do urlopu
  • ubranie robocze, odzież ochronna
  • szkolenia branżowe

Sprawdź opinie przed rozmowa o pracy - 2,8 mln opinii o firmach więcej >>
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 107128 ofert pracy. Sprawdź!