Sprawdź co piszą o Twoim pracodawcy - dodaj swoją opinię! więcej >>

Elektryk - Niemcy

Plus Arbeit GmbH

Krefeld

2017-09-20

EUpraca.pl jest działającą na rynku niemieckim agencją zatrudnienia. Dla naszego klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Krefeld
Nr referencyjny: EB/17/09/01

Obowiązki:

Instalacje elektryczne w budynkach mieszkalnych,

  • układanie kabli
  • montaże gniazdek, przełączników,
  • montaże urządzeń, lamp, alarmy

Wymagania:

  • wykształcenie kierunkowe
  • doświadczenie w zawodzie
  • podstawy języka niemieckiego
  • uprawnienia SEP grupy pierwszej - Eksploatacja
  • czytanie schematów, samodzielność w pracy

Oferujemy:

  • legalną pracę na terenie Niemiec
  • pomoc w dokumentach
  • atrakcyjne wynagrodzenie w Euro
  • zakwaterowanie

Praca od zaraz (Oferta aktualna)

Ilość miejsc: 2

Sprawdź opinie przed rozmowa o pracy - 2,8 mln opinii o firmach więcej >>
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 106531 ofert pracy. Sprawdź!