Sprawdź co piszą o Twoim pracodawcy - dodaj swoją opinię! więcej >>

Magister Farmacji

HR Contact Agencja Rekrutacyjna

Słupsk

2017-09-15

Dla naszego Klienta, apteki prywatnej 6-dniowej w Słupsku, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Słupsk
Nr referencyjny: MF/09/17/SPK

Opis stanowiska:

  • sprawowanie opieki farmaceutycznej nad pacjentami,
  • przyjmowanie i realizacja recept,
  • informowanie pacjentów o działaniu i dawkowaniu leków.

Oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe oraz uprawnienia do objecia funkcji kierownika apteki,
  • otwartość i chęć niesienia pomocy pacjentom,
  • dobra organizacja pracy.

Gwarantujemy:

  • pracę w aptece prywatnej, 6-dniowej,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • konkurencyjne wynagrodzenie,
  • możliwość rozwoju zawodowego.

Skontaktuj się z konsultantem !

Konsultant odpowiedzialny za rekrutację to Artur Kania.

Telefon: +48 512 270 213.

Prosimy o przesłanie CV klikając w przycisk aplikowania.

HR Contact Pharma to specjalistyczne usługi zatrudnienia dla farmaceutów i pracowników aptek. Naszym celem jest zapewnienie kandydatom najlepszych ofert na farmaceutycznym rynku pracy.

Prosimy o dodanie następującej klauzuli do Państwa aplikacji: ”Wyrażam zgodę na przetwarzanie dostarczonych przeze mnie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez HR Contact Katarzyna Szudy, Szymon Kluba Spółka Cywilna (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)"

CAZ: 11828

Sprawdź opinie przed rozmowa o pracy - 2,8 mln opinii o firmach więcej >>
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 107652 ofert pracy. Sprawdź!