Sprawdź co piszą o Twoim pracodawcy - dodaj swoją opinię! więcej >>

Pracownik biurowy

CTL - Centrum Techniki Laserowej LASERINSTRUMENTS Sp. z.o.o

Warszawa

2017-09-21

www.ctl.com.pl

Miejsce pracy: siedziba firmy CTL - Centrum Techniki Laserowej - LASERINSTRUMENTS - Sp. z o.o.

Warszawa Ursus, ul. Wiosny Ludów 49

Nr referencyjny: CTL-PB_A08052017

Obowiązki:

Tłumaczenia ofert handlowych, instrukcji obsługi itp.
Obsługa korespondencji handlowej-krajowej i zagranicznej, rejestracja i archiwizacja dokumentów, obsługa poczty elektronicznej, rozmów telefonicznych i urządzeń biurowych.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe lub niepełne wyższe,
  • Staż pracy: min. 1 rok stażu na podobnym stanowisku,
  • Uprawnienia, umiejętności wskazane przy tłumaczeniach tekstów medyczno-technicznych,
  • Znajomość języków obcych bardzo dobra znajomość j. angielskiego, j. rosyjskiego lub j. niemieckiego.

Oferujemy:

  • Umowa na czas określony, pełen etat, praca jednozmianowa,
  • Wysokość wynagrodzenia (brutto): 2200 PLN + premia,
  • Możliwość zakwaterowania.

Szczegółowsze informacje o ofercie można uzyskać

pod jednym z trzech numerów telefonów: 22 867-88-01 lub 502-470-049 lub 500-100-124.

Sprawdź opinie przed rozmowa o pracy - 2,8 mln opinii o firmach więcej >>