Praca w opiece do osób starszych i chorych, Niemcy

Engeldaheim

Monachium

2017-04-29

 

 

 

 

Opieki potrzebuje Pan Karl (88 lat, 82 kg, 170 cm wzrostu, I stopień opieki)

Miejsce wyjazdu: okolice Monachium

Senior potrzebuje pomocy by chodzić, korzysta z rollatora. Jest po wylewie, cierpi również na lekką depresję. Choruje również na zaburzenia rytmu serca.

 

Praca w opiece do osób starszych i chorych, Niemcy
Nr referencyjny: NIEM_818A

Obowiązki:

Opiekunka będzie prowadzić dom, dbać o czystość i porządek, przygotowywać posiłki.

Oprócz tego Senior potrzebuje wsparcia podczas codziennych czynności takich jak: ubieranie i rozbieranie, dbanie o higienę ciała, pomoc w czynnościach toaletowych oraz wymianie pielucho - majtek. Oprócz tego pomoc w spożywaniu posiłków i wstawanie do Pana w nocy.

Wymagania:

  • Kobieta z doświadczeniem;
  • Dobry stan zdrowia;
  • Brak nałogów;
  • Czynne prawo jazdy;
  • Mile widziane referencje;
  • Język na poziomie dobrym.

Oferujemy:

Kandydatom zapewniamy pracę w stabilnej firmie, ubezpieczenie, zakwaterowanie w miejscu pracy (własny pokój z wyposażeniem), dobre stawki uzależnione od znajomości języka.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o złożenie aplikacji albo wysłanie SMS na numer: 882128820. Treść smsa: 6963 oraz imię i nazwisko oraz województwo.

 

Czekamy na Twoją aplikację!
 
aplikuj
 
Prosimy o umieszczenie w dokumentach następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji" (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883)