Potrzebna opiekunka, praca na terenie Niemiec

altenbetreuung24

Kassel

2017-04-28

 

 

 

 

 

W chwili obecnej poszukujemy osób chętnych do podjęcia pracy w charakterze opiekunki  dla Pana Gerharda, mieszkającego w okolicach Kassel.

 

Pan Herman waży 105kg, choruje na stwardnienie rozsiane, jeździ jedynie na wózku inwalidzkim, potrzebuje pomocy drugiej osoby by wstać.

 

Potrzebna opiekunka, praca na terenie Niemiec
Nr referencyjny: NIEM_731A

Obowiązki:

Opiekunka będzie prowadzić dom, dbać o czystość i porządek, robić zakupy, gotować a także zajmować się zwierzątkiem domowym.

 

Wymagania:

Kandydatka na stanowisko opiekunki musi znać język na poziomie komunikatywnym, mieć doświadczenie w opiece. Mile widziane czynne prawo jazdy.

Oferujemy:

Kandydatom zapewniamy pracę w stabilnej firmie, ubezpieczenie, zakwaterowanie, wynagrodzenie w wysokości do 1500 euro netto miesięcznie.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o złożenie aplikacji albo wysłanie SMS na numer: 882128820. Treść smsa: 6826 oraz imię i nazwisko oraz województwo.

 

 

Czekamy na Twoją aplikację!
 
aplikuj
 
Prosimy o umieszczenie w dokumentach następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji" (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883)

 

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 121695 ofert pracy. Sprawdź!