Sprawdź co piszą o Twoim pracodawcy - dodaj swoją opinię! więcej >>

Praca w salonie T-Mobile - Lublin

KBTI Poland

Lublin

2017-09-19

Agencja Zatrudnienia Kbti Poland dla swojego klienta poszukuje Kandydatów na stanowisko:

Konsultant/Sprzedawca w salonie T-Mobile

Miejsce pracy: Lublin

Obowiązki:

•    Profesjonalna obsługa Klientów.
•    Sprzedaż i doradztwo w zakresie świadczonych usług.
•    Realizacja indywidualnych planów sprzedażowych.
•    Uśmiech i dobre podejście do pracy :)

Wymagania:

•    Doświadczenie w sprzedaży produktów i usług.
•    Dyspozycyjność.
•    Orientacja na Klienta.
•    Komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów.
•    Dobra organizacja pracy.
•    Znajomość technik sprzedaży.
•    Umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

•    Stabilne warunki pracy w ramach umowy o pracę.
•    Pracę w młodym, dynamicznym zespole.
•    Ciekawą, pełną wyzwań pracę w silnie rozwijającej się firmie.
•    Możliwość zdobywania nowych doświadczeń, rozwoju zawodowego.
•    Motywujący system wynagrodzeń.

Wszystkie osoby zainteresowane podjęciem pracy na stanowisku prosimy o przesłanie
swojego CV i listu motywacyjnego na adres: APLIKUJ, w tytule: Konsultant/Sprzedawca T-Mobile Lublin

Na CV prosimy dopisać następującą klauzulę: ,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych  zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie danych Osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2002 r. Nr 101 poz. 926, ze zm.)”.

Jednocześnie informujemy wszystkich kandydatów, że bez powyższego oświadczenia oferta nie będzie rozpatrywana.

Zastrzegamy sobie prawo do udzielania odpowiedzi na wybrane oferty.

Jeśli chcesz podzielić się opinią na temat swojego pracodawcy, trafiłeś na właściwą stronę - Dodaj swoją opinie. więcej >>
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 108293 ofert pracy. Sprawdź!