Zobacz co inni napisali o Twoim pracodawcy - Dodaj opinie o firmie. więcej >>

Górnik

PG Silesia

Czechowice-Dziedzice

2017-09-06

PG SILESIA (Przedsiębiorstwo Górnicze "SILESIA" sp. z o.o.) jest spółką zajmującą się wydobyciem węgla kamiennego, działającą w południowej Polsce. Od 2012 r. produkuje węgiel kamienny przeznaczony głównie dla sektora energetycznego, ale również specyficzne rodzaje węgla kamiennego do sprzedaży detalicznej. Oprócz węgla kamiennego PG SILESIA sprzedaje gaz kopalniany, kamień do celów budowlanych, a także dostarcza rozwiązania w zakresie ekologicznego składowania minerałów energetycznych (popiołu i pyłów dymnicowych).

Górnik
Miejsce pracy: Czechowice-Dziedzice

Obowiązki:

  • Wykonywanie zleconych robót górniczych
  • Obsługa maszyn i urządzeń zgodnie z posiadanymi kwalifikacjami

Wymagania:

  • wykształcenie minimum zawodowe,
  • zrealizowany kurs kwalifikacyjny górnika,
  • zrealizowany kurs przed dopuszczeniem do pracy na stanowisku górnika,
  • minimum 2-letni udokumentowany staż pracy w ruchu podziemnego zakładu górniczego,
  • mile widziane uprawnienia w zakresie kotwienia górotworu, obsługi spągoładowarek, obsługi zmechanizowanych obudów ścianowych

Oferujemy:

  • pracę w prężnie rozwijającej się firmie,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych.

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922.)."

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się jedynie z wybranymi kandydatami.

Jeśli chcesz podzielić się opinią na temat swojego pracodawcy, trafiłeś na właściwą stronę - Dodaj swoją opinie. więcej >>
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 108292 ofert pracy. Sprawdź!