Opiekunka osób starszych z dobrą znajomością języka niemieckiego

Engeldaheim

rheinfelden

2017-04-26

 

 

 

 

Miejsce zlecenia: Rheinfelden

Pani Lisa choruje na demencję oraz Alzhaimera, ma problemy z orientacją i pamięcią. Podopieczna ma również problemy z nietrzymaniem moczu. Pani Lisa jest osobą mobilną. 

 

Opiekunka osób starszych z dobrą znajomością języka niemieckiego
Nr referencyjny: NIEM_1189A

Obowiązki:

Do obowiązków Opiekunki należeć będzie pomoc w ubieraniu, rozbieraniu oraz zmiana pielucho – majtek. Dodatkowo Opiekunka będzie przyrządzać posiłki, robić zakupy oraz utrzymywać porządek w domu. 

Wymagania:

Panie, które chcą podjąć z nami współpracę muszą znać dobrze język niemiecki oraz posiadać doświadczenie (najlepiej w pracy z osobami cierpiącymi na demencję). Opiekunka musi być osobą niepalącą. 

Oferujemy:

Kandydatom zapewniamy pracę w stabilnej firmie, ubezpieczenie, zakwaterowanie, wynagrodzenie w wysokości nawet do 1380 euro netto miesięcznie.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o złożenie aplikacji albo wysłanie SMS na numer: 882128820. Treść smsa: 7106 oraz imię i nazwisko oraz województwo.

 

Czekamy na Twoją aplikację!
 
aplikuj
 
Prosimy o umieszczenie w dokumentach następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji" (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883)