Elektryl

HUMAN RESOURCES J & G LTD

Berlin

2017-04-21

Firma J & G Human Resources Limited specjalizująca się w rekrutacji pracowników  poszukuje kandydatów na stanowisko elektryk.

Lokalizacja: (Berlin) Niemcy

Elektryl

Obowiązki:

- podejmowanie decyzji  przy  przygotowaniu instalacji,

- wykonywanie prac budowlanych,

- rozkładanie  kabli , przewodów i systemów instalacyjnych,

- montaż przełączników i gniazdek,

- umiejętność czytania planu technicznego,

- sprawdzenie instalacji elektrycznej oraz serwisowanie.

Wymagania:

- doświadczenie w zawodzie kilka lat,

- ukończona szkoła w kierunku  zawiązane elektryką budowlaną itp.,

- znajomość technik spawania oraz lutowania, prace blacharskie,

- gotowość do pracy w woj. (Berlin) Niemcy,

- prawo jazdy kat. B oraz samochód,

- samodzielność oraz zaangażowanie w pracy,

- znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym

Oferujemy:

Oferowane wynagrodzenie : 9,48 € na godzinę.

Pracodawca gwarantuje:

stałe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę podpisane na czas nie określony,

miłą atmosfera w pracy oraz ciekawe zadania.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na e-mila: APLIKUJ lub o kontakt telefoniczny 515 553 585.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 111326 ofert pracy. Sprawdź!