Pracownik magazynowy

HUMAN RESOURCES J & G LTD

Holandia

2017-04-21

Firma J & G Human Resources  Limited specjalizująca się w rekrutacji pracowników w całej Europie obecnie

poszukuje kandydatów na stanowisko Pracownik obsługi Maszyn CNC .

Lokalizacja: Lennestadt w Niemczech.

Obowiązki:

Realizacja zamówień w magazynach spożywczych, w magazynach z elektroniką, testowanie sprzętu, pakowanie do wysyłki itp.

Wymagania:

 młodzież (panie i panowie) do 22 roku życia – z językiem angielskim – chociaż na poziomie basic +.

U większości wymagane jest już prawo jazdy.

Oferujemy:

Stawki w magazynach wyglądają następująco:

23 or older 8,96

22 7,61

21 and younger 7,21

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na e-mila:  APLIKUJ  lub o

kontakt telefoniczny +48 506 538 188

Prosimy o dopisanie do aplikacji klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla

potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych

Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 111328 ofert pracy. Sprawdź!