Kierowca C+E

HUMAN RESOURCES J & G LTD

Würzburg

2017-04-21

Firma J & G Human Resources Limited specjalizuję się w rekrutacji pracowników  na terenie

Polski i za granicą.

Aktualnie dla naszego niemieckiego Klienta poszukujemy:

Obowiązki:

Wymagania:

  • aktualne prawo jazdy kat. C lub CE z kodem 95 i kartą kierowcy,
  • doświadczenie na stanowisku kierowcy C lub CE,
  • znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym,
  • uczciwość i zaangażowanie w powierzone zadania
  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz!

Oferujemy:

  • pracę w systemie 3/1; 4/1; lub od poniedziałku do piątku,
  • praca z zachowaniem norm czasu pracy kierowców,
  • pracę na nowych samochodach marki MAN na naczepie typu plandeka z podnośnikiem, plandeka zwykła, tandem (Gliederzug), naczepa z dźwigiem. Auta są wyposażone w GPS (do 2 lat) i lodówki,
  • niemiecka umowa o pracę ze wszystkimi dodatkami,
  • bardzo atrakcyjne wynagrodzenie składające się z podstawy + diety + premii uznaniowych,
  • możliwość zdobycia doświadczenia w prestiżowej, niemieckiej Firmie,
  • darmowe zakwaterowanie w razie konieczności,

Osoby zainteresowane podjęciem pracy prosimy o kontakt telefoniczny pod nr tel. 506 538 188 lub przesłanie swojego aktualnego CV ze zdjęciem na adres: APLIKUJ wpisując w tytule

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się z wybranymi kandydatami.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 111328 ofert pracy. Sprawdź!