Praca w roli opiekunki dla Pani Honoraty

Engeldaheim

Waldshut – Tiengen

2017-04-16

 

 

 

 

Miejsce zlecenia: Waldshut – Tiengen

Nasza podopieczna: Pani Honorata (rocznik 1928)

Aktualnie poszukujemy kandydatek na stanowisko opiekunki do osób starszych, ze znajomością języka niemieckiego oraz doświadczeniem w opiece nad osobami po udarze.

Nasza opiekunka Pani Hilda ma 87 lat, przeszła udar, jednak jej stan psychiczny jest dobry. Opiekę nad starszą panią obecnie sprawuje rodzina.

 

Praca w roli opiekunki dla Pani Honoraty
Nr referencyjny: NIEM_95A

Obowiązki:

Do obowiązków opiekunki należeć będą czynności opiekuńcze związane z podopiecznym, takie jak: ubieranie i rozbieranie, pomoc przy jedzeniu, kąpiele oraz czuwanie przy podopiecznym w nocy.

Oprócz tego do obowiązków należeć będzie zajmowanie się domem oraz jazda samochodem.

Wymagania:

Wymagamy znajomości języka niemieckiego na poziomie bardzo dobrym, czynnego prawa jazdy, doświadczenia i zaangażowania w powierzone obowiązki. Kandydatka musi być osobą niepalącą oraz lubiącą zwierzęta.

Oferujemy:

Kandydatom zapewniamy wysokie zarobki w wysokości 1200 euro netto, legalne zatrudnienie, pokrycie kosztów przejazdu, zakwaterowanie i wyżywienie w miejscu pracy, własny pokój z telewizją i radiem.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o złożenie aplikacji albo wysłanie SMS na numer: 882128820. Treść smsa: 5496 oraz imię i nazwisko oraz województwo.

 

Czekamy na Twoją aplikację!
 
aplikuj
 
Prosimy o umieszczenie w dokumentach następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji" (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883)