Luiza i Dieter, praca opiekunki w Niemczech

altenbetreuung24

Bunde

2017-04-16

Obydwoje podopieczni są sprawni fizycznie. Jedno z nich

potrzebuje jedynie pomocy przy wstawaniu, poruszają się

samodzielnie. Choroby z jakimi może spotkać się opiekun

to: osteoporoza, nadciśnienie tętnicze, zaburzenia rytmu

serca oraz demencja.

Obowiązki:

Do obowiązków opiekunki należą czynności związane z prowadzeniem gospodarstwa domowego w które wchodzi:

gotowanie, sprzątanie, robienie zakupów. Dodatkowe jazda

samochodem na terenie Niemiec.

Do obowiązków związanych z opieką nad podopiecznym  należy:

pomoc w przy higienie ciała oraz pomoc w

ubieraniu/rozbieraniu, zmiana pielucho-majtek, pomoc przy jedzeniu.

Wymagania:

Poszukujemy kobiety z doświadczeniem w opiece nas

osobami starszymi i z dobrą znajomością języka

niemieckiego oraz prawem jazdy.

Oferujemy:

Naszym pracownikom gwarantujemy zatrudnienie w

stabilnej, legalnej firmie.

Opiekunka wyjeżdżając na zlecenie ma zagwarantowany

oraz opłacony transport do/z Niemiec oraz zakwaterowanie

i wyżywienie w miejscu pobytu.

Wynagrodzenie: 1200-1250 euro netto

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o złożenie aplikacji albo wysłanie SMS na numer: 882128820 o treści: 2626 podając również swoje imię, nazwisko i deklarowany poziom znajomości języka niemieckiego. ODDZWONIMY

Czekamy na Twoją aplikację!

Prosimy o umieszczenie w dokumentach następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji" (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883)

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 118230 ofert pracy. Sprawdź!