Opiekunka do osób starszych, praca, Niemcy

altenbetreuung24

Bad Zwesten

2017-04-16

 

 

 

 

 

Miejsce zlecenia: Bad Zwesten

Nasz podopieczny ogólnie jest w dobrej kondycji fizycznej, jednak cierpi na depresję, dlatego potrzebuje dużo wsparcia, zainteresowania oraz dobrego słowa. Ma zaburzenia rytmu serca oraz nadciśnienie.

 

Opiekunka do osób starszych, praca, Niemcy
Nr referencyjny: NIEM_197A

Obowiązki:

Do obowiązków opiekunki należą czynności związane z prowadzeniem gospodarstwa domowego, w które wchodzi: sprzątnie, gotowanie, prasowanie oraz pranie oraz robienie zakupów spożywczych jak i chemicznych.

Do obowiązków związanych z opieką nad podopiecznym należy dbanie o higienę ciała oraz wykonywanie zabiegów pielęgnacyjnych.

Wymagania:

Poszukujemy kobiet z doświadczeniem w opiece nas osobami starszymi i z dobrą znajomością języka niemieckiego. Opiekunka musi posiadać czynne prawo jazdy oraz być osobą niepalącą.

Oferujemy:

Naszym pracownikom zapewniamy pracę w legalnej, polskiej firmie, pewne ofert pracy, wysokie zarobki dostosowane do znajomości języka, bonus pieniężny z okazji świąt.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o złożenie aplikacji albo wysłanie SMS na. numer: 882128820 o treści: 5720 podając również swoje imię, nazwisko i deklarowany poziom znajomości języka niemieckiego oraz województwo. ODDZWONIMY

 

Czekamy na Twoją aplikację!
 
aplikuj
 
Prosimy o umieszczenie w dokumentach następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji" (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883)

 

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 118230 ofert pracy. Sprawdź!