Opiekunka osób starszych

Engeldaheim

Bergkirchen

2017-04-16

Miejsce delegacji: Bergkirchen

Pani Claudia ma III stopień niepełnosprawno, cierpi na chorobę nowotworową, nosi stały cewnik. Przez to jest bardzo osłabiona i ma problemy z poruszaniem się.

Obowiązki:

Obowiązki związane z prowadzeniem domu to: sprzątanie, gotowanie, robienie zakupów oraz jazda samochodem na terenie Niemiec.

Dodatkowo obowiązki związane z opieką nad podopiecznym, opieka w razie potrzeby w nocy.

Wymagania:

Wymagamy dostatecznej znajomości języka oraz zaangażowania w pracę. Mile widziane doświadczenie w opiece.  Konieczność posiadania prawa jazdy

Oferujemy:

Stawka miesięczna to 1080 euro netto dodatkowo zapewniamy swoim pracownikom zakwaterowanie u podopiecznego oraz wyżywienie.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o złożenie aplikacji albo wysłanie SMS na. numer: 882128820 o treści: 4983 podając również swoje imię, nazwisko i deklarowany poziom znajomości języka niemieckiego oraz województwo. ODDZWONIMY

Czekamy na Twoją aplikację!

Prosimy o umieszczenie w dokumentach następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji" (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883)
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 118230 ofert pracy. Sprawdź!