Sprawdź co piszą o Twoim pracodawcy - dodaj swoją opinię! więcej >>

Handlowiec Części Zamiennych BMW

KBTI Poland

Kraków

2017-09-19

Agencja Zatrudnienia Kbti poszukuje dla Klienta, Dealera BMW, pracownika na stanowisko: Handlowiec Działu Części Zamiennych.

Firma jest pierwszym dealerem marki BMW w województwie świętokrzyskim. Jest także jedynym salonem BMW na świecie, który otrzymał Złoty Certyfikat BMW AG potwierdzający wprowadzenie wysokich standardów ekologicznych.

Salon o powierzchni 4500 m2 mieści się w Kielcach przy ul. Wystawowej 2.

Inwestycja rozpoczęła się w październiku 2013 roku, a salon rozpoczął swoją działalność w styczniu 2015 roku

Miejsce pracy: Kielce

Obowiązki:

- kompleksowa i profesjonalna obsługa klientów

- aktywne pozyskiwanie nowych klientów oraz budowanie stałych relacji w ramach istniejącej współpracy

- realizowanie polityki sprzedażowej firmy

- wykonywanie planów ilościowych i jakościowych

Wymagania:

- wykształcenie minimum średnie (preferowane wyższe) techniczne

-  minimum 2 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

- umiejętności handlowe i negocjacyjne

- dobra znajomość rynku motoryzacyjnego

- prawo jazdy kategorii B

- dobra znajomość pakietu MS Office (zwłaszcza MS Excel)

- znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym

- wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne / komunikatywność

- orientacja na wyniki i utrzymywanie wysokiego poziomu obsługi klientów

- wiedza i umiejętności w obszarze przygotowywania raportów i analiz

- samodzielność w działaniu

Oferujemy:

- odpowiedzialną i interesującą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

- pracę w młodym, energicznym zespole

- zapewniamy możliwość rozwoju zawodowego

- możliwość realizacji własnych pomysłów, wdrażania kreatywnych rozwiązań

- wynagrodzenie w systemie premiowym

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres mailowy: APLIKUJ, w tytule: Handlowiec Działu Części Zamiennych.

Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)".

Sprawdź opinie przed rozmowa o pracy - 2,8 mln opinii o firmach więcej >>
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 107217 ofert pracy. Sprawdź!