Tłumacz/Tester języka niemieckiego

CEE Experts

Warszawa

2017-04-11

CEE Experts to firma specjalizująca się w rekrutacji utalentowanych osób ze znajomością języków obcych na stanowiska w różnorodnych działach międzynarodowych firm. Naszymi klientami są znane korporacje oraz polskie firmy będące synonimem sukcesu w swojej branży.

Praca biurowa - brak możliwości pracy zdalnej! Istnieje możliwość pracy w biurze zlokalizowanym w Warszawie.

Miejsce pracy: Warszawa
Nr referencyjny: WAW/GER

Obowiązki:

Zatrudniona osoba odpowiedzialna będzie za tłumaczenie tekstów związanych z nowoczesnymi technologiami (Gaming/Entertainment) oraz testowanie/weryfikację językową informacji znajdujących się w grach oraz oprogramowaniu komputerowym. Praca biurowa.

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie (min. B2/C1)
  • kreatywność, samodzielność, operatywność i dynamizm w działaniu
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • znajomość pakietu MS Office

Oferujemy:

  • konkurencyjne wynagrodzenie
  • możliwość zdobycia doświadczenia oraz rozwoju w dynamicznej międzynarodowej firmie
  • pracę w młodym i kreatywnym zespole
  • nowoczesne środowisko pracy
  • ergonomiczne miejsce pracy

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 118230 ofert pracy. Sprawdź!