Analityk ds. Języka Niemieckiego

CEE Experts

Warszawa

2017-04-11

CEE Experts to firma specjalizująca się w rekrutacji utalentowanych osób ze znajomością języków obcych na stanowiska w różnorodnych działach międzynarodowych firm. Naszymi klientami są znane korporacje oraz polskie firmy będące synonimem sukcesu w swojej branży.

Praca biurowa - brak możliwości pracy zdalnej! Istnieje możliwość pracy w biurze zlokalizowanym w Warszawie.

Miejsce pracy: Warszawa
Nr referencyjny: WAW/GER

Obowiązki:

  • Opisywanie krótkich tekstów w języku niemieckim
  • Odsłuchiwanie niemieckojęzycznych nagrań oraz tworzenie transkrypcji

Wymagania:

  • Biegła znajomość języka niemieckiego
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane
  • Umiejętność obsługi komputera
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Komunikatywność

Oferujemy:

  • Possibility to use foreign languages on a daily basis at work
  • Trainings and development programs tailored to your needs
  • New Joiners and Onboarding trainings
  • Social benefit packages including: private medical care, benefit sport club cards, life insurance
  • Friendly work atmosphere in a multicultural environment

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 118230 ofert pracy. Sprawdź!