Tłumacz Języka Niemieckiego

CEE Experts

Warszawa

2017-04-11

CEE Experts to firma specjalizująca się w rekrutacji utalentowanych osób ze znajomością języków obcych na stanowiska w różnorodnych działach międzynarodowych firm. Naszymi klientami są znane korporacje oraz polskie firmy będące synonimem sukcesu w swojej branży.

Praca biurowa - brak możliwości pracy zdalnej! Istnieje możliwość pracy w biurze zlokalizowanym w Warszawie.

Miejsce pracy: Warszawa
Nr referencyjny: WAW/GER

Obowiązki:

  • Tłumaczenia pisemne (w parach językowych niemiecki - polski i/lub angielski oraz polski/angielski - niemiecki) dokumentów – umów, dokumentacji technicznych, korespondencji etc.
  • Wsparcie w przygotowywaniu prezentacji, raportów, umów
  • Bieżące wsparcie administracyjne i językowe

Wymagania:

  • Biegła znajomość języka niemieckiego
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra organizacja pracy

Oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Możliwości rozwoju i stopniowego nabywania nowych kompetencji
  • Wykorzystanie języków obcych na co dzień w pracy
  • Treningi dopasowane do potrzeb projektowych I indywidualnych
  • Szkolenia wdrażające
  • Pakiet benefitów: kartę sportową i ubezpieczenie zdrowotne

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 118230 ofert pracy. Sprawdź!