Przedstawiciel Handlowy

klient GoWork.pl

Łódź

2017-02-28

Ogólnopolski producent mięsa i wędlin, lider w swojej branży poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Częstochowa, Łódź, Szczecin

Opis stanowiska:

  • współpraca z odbiorcami hurtowymi i detalicznymi
  • pozyskiwanie nowych klientów detalicznych
  • odpowiedzialność za rozwój rynku i realizację planów sprzedaży
  • zapewnienie wysokich standardów współpracy z klientami,
  • analiza rynku pod kątem działań firm konkurencyjnych.

Wymagania:

  • zorientowanie na osiąganie założonych celów sprzedażowych,
  • wysokie zdolności interpersonalne,
  • łatwość nawiązywania kontaktów oraz budowania trwałych relacji biznesowych,
  • znajomość obsługi pakietu Ms Office
  • umiejętność planowania pracy i realizacji wyznaczonych celów,
  • wszechstronna wiedza na temat rynku i konkurencji,
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • pracę w dużej stabilnej Firmie,
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia,
  • narzędzia pracy: samochód, telefon, laptop,
  • umowę o pracę,
  • możliwość rozwoju i realizacji ambicji zawodowych.

W aplikacji prosimy umieścić następującą klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. 2016 r. poz. 922).