Główny/a Księgowy/a

Perfect Consulting

Puck

2017-03-14

Perfect Consulting – Rekrutacja, Szkolenia, Coaching
- od 1999 roku dostarcza kompleksowe rozwiązania rekrutacyjne dla wszystkich sektorów
na stanowiska średniego i wyższego szczebla.

Gwarantujemy Rzetelność, Bezpieczeństwo, Partnerstwo.

Obecnie dla Naszego Klienta – firmy z branży nieruchomości – poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: powiat Pucki
Nr referencyjny: 24/02/2017

Obowiązki:

  • Kompleksowe prowadzenie pełnej księgowości i nadzór nad prawidłowością rozliczeń podatkowych,
  • Sporządzanie sprawozdań finansowych,
  • Nadzór i współpraca z podległym pracownikiem księgowości,
  • Kontakt i współpraca z instytucjami zewnętrznymi.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (rachunkowość, finanse, bankowość),
  • Min. 5 lat doświadczenia w pracy na stanowisku Główny Księgowy lub Dyrektor Finansowy,
  • Umiejętność sporządzania sprawozdań finansowych spółek oraz bardzo dobra znajomość zagadnień księgowych z branży nieruchomości,
  • Bardzo dobra znajomość Excela,
  • Znajomość języka angielskiego mile widziana,
  • Umiejętność dobrej organizacji pracy.

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Odpowiedzialną i pełną wyzwań pracę.

Zainteresowane osoby prosimy o składanie aplikacji na adres: APLIKUJ

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami. Zapraszamy do śledzenia aktualnych ofert pracy Perfect Consulting na Facebooku.

Perfect Consulting posiada certyfikat Ministra Gospodarki Pracy Polityki Społecznej w zakresie pośrednictwa pracy na terenie Rzeczpospolitej Polskiej (nr 3607/1a).

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 118230 ofert pracy. Sprawdź!