Zostań Opiekunką dla Seniora – Bochum (Niemcy)

Engeldaheim

Bochum

2017-02-15

 

 

 

 

Aktualnie poszukujemy Opiekunki dla 80 – letniego pana Rolanda. Podopieczny choruje na demencję oraz ma problemy z nietrzymaniem moczu i kału. Senior porusza się przy wsparciu balkonika. W chwili obecnej panem Rolandem opiekuje się rodzina. 

 

Zostań Opiekunką dla Seniora – Bochum (Niemcy)
Nr referencyjny: NIEM_1218A

Obowiązki:

Pomoc w czynnościach toaletowych, pielęgnacja ciała oraz ubieranie podopiecznego. Dodatkowo opiekunka będzie towarzyszyła seniorowi w wizytach lekarskich.

Opiekunka będzie również przyrządzać posiłki, robić zakupy, sprzątać oraz prasować. 

Wymagania:

Od Kandydatek oczekujemy doświadczenia (mile widziane referencje) oraz znajomości języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym. Dodatkowym atutem będzie posiadanie czynnego prawa jazdy. 

Oferujemy:

Opiekunką gwarantujemy zakwaterowanie w domu podopiecznego, wyżywienie, podróż do i z Niemiec, opiekę Koordynatorów, legalne zatrudnienie, ubezpieczenie.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o złożenie aplikacji albo wysłanie SMS na numer: 882128820. Treść smsa: 5549 oraz imię i nazwisko oraz województwo.

 

Czekamy na Twoją aplikację!
 
aplikuj
 
Prosimy o umieszczenie w dokumentach następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji" (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883)