Grafik kreatywny / Webmaster

Chili Traders Recruitment Agency

Kraków

2017-01-29

Chili Traders Recruitment Agency - rekrutujemy, szkolimy, realizujemy outsourcing sprzedaży.

Nasz cel to efektywne wsparcie rozwoju zawodowego. W chilitraders.com rekomendujemy odpowiednio dobranych pracowników, którzy mają decydujący wpływ na sukces firmy. Jesteśmy przekonani, że właściwe dopasowanie osób i rozwiązań HR jest kluczem do wzrostu efektywności każdego przedsiębiorstwa oraz satysfakcji pracowników.

Obecnie dla swojego Klienta, lidera na rynku oprogramowania dla zarządzania IT, poszukujemy w Krakowie osoby na stanowisko :

Grafik kreatywny / Webmaster (K/M)

Oferujemy:

  • Pracę w doświadczonym zespole, w dużym, wiodącym na rynku przedsiębiorstwie;
  • Przyjazne środowisko pracy;
  • Korporacyjne benefity w niekorporacyjnej firmie – opiekę medyczną, kartę multisport i inne;
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych, udział w konferencjach branżowych;
  • Pakiet niezbędnych narzędzi służbowych;
  • Obszerną bibliotekę.

Zakres obowiązków:

  • Realizacja graficzna materiałów informacyjnych i promocyjnych, gadżetów/ upominków oraz wszelkich innych nośników identyfikacji wizualnej i treści dotyczących firmy i jej oferty (zarówno w formie elektronicznej, jak i poligraficznej), w tym:
    - logotypów,
    - grafiki na WWW,
    - newsletterów,
    - banerów online (AdSense, remarketing, itp.),
    - katalogów, ulotek, broszur, advertoriali,
    - prezentacji,
    - systemów wystawienniczych,
    - szablonów dokumentów firmowych itp.
  • nadzór nad pracami graficznymi zlecanymi zewnętrznie,
  • odpowiedzialność za wygląd strony WWW, jej rozwijanie i modyfikacja.

Wymagania:

  • Biegła znajomość obsługi programów z pakietu Adobe,
  • CSS3, HTML5, JavaScript, praktyczna znajomość podejścia RWD, umiejętność cięcia grafiki na potrzeby stron WWW, CMS,
  • znajomość technik DTP, umiejętność przygotowania materiałów do druku,
  • doświadczenie w realizacji profesjonalnych projektów graficznych udokumentowane ciekawym i bogatym portfolio,
  • realna wiedza i doświadczenie w zakresie identyfikacji wizerunkowej i komunikacji wizualnej,
  • poczucie estetyki, kreatywność i twórcze podejście do wykonywanych projektów,
  • odpowiedzialność, terminowość i dokładność,
  • samodzielność i jednoczesna umiejętność współpracy w zespole,
  • chęć uczenia się i ciągłego rozwoju.

Mile widziane:

  • doświadczenie w branży IT,
  • znajomość rynku B2B,
  • znajomość branży reklamowej,
  • wykształcenie wyższe kierunkowe.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV z listem motywacyjnym i dołączoną klauzulą o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Zapraszamy do zapoznania się z pozostałymi ofertami pracy na www.chilitraders.com  oraz do REJESTRACJI w naszej Bazie Kandydatów

Posiadamy certyfikat uprawniający nas do prowadzenia agencji zatrudnienia, pośrednictwa pracy oraz pracy tymczasowej zarówno na krajowym jak i zagranicznym rynku pracy nr 9475 wydany przez Marszałka Województwa Małopolskiego.

Właścicielem marki Chili Traders Recruitment Agency - jest Morgan Advertising Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie ul. Świętokszyska 12/507, 30-015 Krakow, NIP 6772372839, REGON 122739989, KRS 0000444320; kapitał zakładowy w kwocie: 5 000 zł

Oferta jest nieaktualna
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 118230 ofert pracy. Sprawdź!