Mechanik sprężarek samochodowych - wolne weekendy, zapewniamy dojazd

Asistnet Work Group

Błonie

2017-01-29

Asistnet Work Group Sp. z o.o. jest działającą na rynku polskim agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej nr 10052

Aktualnie dla naszego klienta - firmy zajmującej się produkcją i naprawą sprzętu elektromechanicznego, poszukujemy osób na stanowisko:

MECHANIK SPRĘŻAREK SAMOCHODOWYCH

Lokalizacja: ul. Zachodnia 7, Błonie

Zakres obowiązków obejmuje:
- naprawa sprężarek do układów hamulcowych wg stosowanego w zakładzie procesu naprawy (demontaż podzespołów, obsługa myjni przemysłowej, weryfikacja uszkodzeń części, czyszczenie części, kompletowanie części do ponownego montażu, dokonywanie pomiarów średnicówką, mikrometrem, suwmiarką)
- wypełnianie protokołu naprawy
- inne prace wykonywane w zakładzie w zakresie prowadzonej działalności

Wymagania:
- wykształcenie min, zawodowe (średnie techniczne będzie mile widziane)
- umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi: suwmiarka, mikrometr, średnicówka
- chęć rozwiązywania problemów na powierzonym stanowisku pracy
- samodzielność, rzetelność, odpowiedzialność

Oferujemy:
- umowę o pracę
- pracę na jedną zmianę w godzinach 7 - 15
- wolne weekendy
- na okresie próbnym wynagrodzenie 2.000 zł netto, po trzech miesiącach wzrost wynagrodzenia do 2.200 zł netto + premia uznaniowa (max 20%)
- dojazd z Wrocławia bądź dopłatę do dojazdu dla kandydatów z powiatu średzkiego

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojej aplikacji.

(Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawąz dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883.)

Oferta jest nieaktualna