Specjalista ds. rekrutacji-Błonie

JAGA Temp Sp. z o.o.

Błonie

2017-01-29

Agencja Pracy JAGA Temp Sp. z o.o. zatrudni osobę z doświadczeniem w dziale rekrutacji do pracy na stanowisku:

Specjalista ds. rekrutacji
Miejsce pracy: Błonie

Zadania:
- kontakt telefoniczny oraz bezpośredni z kandydatami;
- rekrutacja i selekcja;
- kontakt z Klientem;
- czynności związane z administracją personalną.

Wymagania:
- doświadczenie zawodowe związane z rekrutacją - warunek konieczny;
- umiejętność zarządzania zadaniami pod presją czasu;
- umiejętność współpracy i "grania do jednej bramki";
- orientacja na cele i wyniki własne oraz zespołu.

Oferujemy:
- pracę w systemie 8 godzin dziennie od poniedziałku do piątku;
- pracę w młodym, energicznym zespole;
- możliwość rozwoju zawodowego.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi Kandydatami.

Oferta jest nieaktualna
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 118230 ofert pracy. Sprawdź!