Administrator

NBCR Sp. z o.o.

Wrocław

2017-01-29

NBCR Sp. z o.o. to firma o ugruntowanej pozycji na rynku specjalizująca się w rekrutacji specjalistów z branży IT (Certyfikat nr 14492). Od kilkunastu lat pomagamy naszym Klientom w dostarczaniu wysoko wykwalifikowanej kadry specjalistów dzięki czemu Oni mogą stabilnie działać i się rozwijać, a my im towarzyszyć jako rzetelny partner.

Obecnie dla naszego Klienta firmy z branży IT poszukujemy doświadczonego kandydata na stanowisko:

NBCR.DS.01.2017.A.A

Miejsce pracy: Wrocław

Obowiązki:

  • monitoring i administracja infrastrukturą informatyczną Spółki
  • diagnoza problemów, proponowanie rozwiązań i ich wprowadzanie
  • wirtualizacja – automatyzacja czynności administracyjnych (Vmware)

Wymagania :

  • znajomość bezpieczeństwa i zarządzania sieciami komputerowymi (VLAN, routing IP)
  • znajomość bezpieczeństwa i zarządzania systemami Linux (Ubuntu, Centos)
  • znajomość bezpieczeństwa i zarządzania systemami Windows (LDAP, GPO)
  • umiejętność konfiguracji firewall (iptables)
  • znajomość zagadnień z zakresu automatyzacji zadań administracyjnych (bash, perl / inne wybrane narzędzia)
  • podstawy znajomości budowy serwerów (wymiany dysków, pamięci, procesorów)
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu

Mój Klient oferuje:

  • ciekawą, odpowiedzialną i rozwijającą pracę w młodym zespole
  • przyjazną atmosferę w miejscu pracy
  • możliwość rozwoju zawodowego i realizacji własnych pomysłów
  • udział w ciekawych projektach
  • stabilne warunki zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet świadczeń socjalnych
  • dofinansowanie do Katy Multisport

Jeżeli jesteś zainteresowany/a powyższym stanowiskiem i chcesz wykorzystywać swoje doświadczenie i pomysły, zapraszam do przesłana dokumentów aplikacyjnych na adres:

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

W aplikacji prosimy o dodanie klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)”.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez NBCR Sp. z o.o. w celu doradztwa personalnego i pośrednictwa w zatrudnieniu. Przetwarzanie dotyczy bieżących procesów rekrutacyjnych jak i również prowadzonych w przyszłości. Za tą zgodą kandydata dane osobowe mogą być udostępniane klientom NBCR Sp. z o.o.

Oferta jest nieaktualna
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 118230 ofert pracy. Sprawdź!