Automatyk

DIF Sp. z o.o.

Poznań

2017-01-23

Firma z kapitałem zagranicznym, poddostawca przemysłu motoryzacyjnego, produkujący metalowe części do systemów bezpieczeństwa pasażera, poszukuje do pracy w fabryce w Poznaniu:

Automatyk

Miejsce pracy: Poznań

Obowiązki:

- Przygotowanie dokumentacji technicznych maszyn i urządzeń oraz ich weryfikacja

- Nadzór i optymalizacja procesów w  podległym obszarze

 - Udział w projektach transferowych i instalacjach nowych maszyn produkcyjnych

 - Serwisowanie oraz programowanie robotów przemysłowych i linii produkcyjnych

- Analizowanie problemów związanych z systemami zrobotyzowanymi oraz  planowanie działań korygujących

 - Współpraca z działem konstrukcyjnym i IT

Wymagania:

- Wykształcenie wyższe techniczne: robotyka, automatyka

 - Dobra znajomość budowy urządzeń komputerowych

- Znajomość zagadnień sieci komputerowych , przemysłowych  protokołów transmisyjnych i przemysłowych standardów PLC

 - Znajomość zagadnień z serwisowania maszyn   przemysłowych

- Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B2

Mile widziane

Doswiadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:

- Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie

- Współpracę z doświadczonymi inżynierami w kraju i za granicą

-Pracę w młodym dynamicznym zespole

- Możliwość stałego rozwoju i podnoszenia kwalifikacji

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 118230 ofert pracy. Sprawdź!