Potrzebna opiekunka do Pana Kurta

altenbetreuung24

Oldenburg

2017-01-15

 

 

 

 

 

W chwili obecnej poszukujemy osób chętnych do podjęcia pracy w charakterze opiekunki  dla Pana Kurta, mieszkającej w okolicach Oldenburg.

Senior jest osobą leżącą i kompletnie niesamodzielną, dlatego też porusza się na wózku inwalidzkim. Choruje na nadciśnienie, osteoporozę, ma również problemy ze słuchem.

 

 

Potrzebna opiekunka do Pana Kurta
Nr referencyjny: NIEM_891A

Obowiązki:

Zakupy, gotowanie, sprzątanie, towarzyszenie w wizytach u lekarza. Oprócz tego pomoc w spożywaniu posiłków, kąpielach, zmianie pielucho-majtek, ubieraniu, przenoszeniu z wózka na łóżko.

Wymagania:

Kandydatka na stanowisko opiekunki musi znać język minimum na poziomie komunikatywnym, mieć doświadczenie w opiece oraz mile widziane jest czynne prawo jazdy.

Oferujemy:

Kandydatom zapewniamy pracę w stabilnej firmie, ubezpieczenie, zakwaterowanie, wynagrodzenie w wysokości do 1500 euro netto miesięcznie.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o złożenie aplikacji albo wysłanie SMS na numer: 882128820. Treść smsa: 7057 oraz imię i nazwisko oraz województwo.

 

Czekamy na Twoją aplikację!
 
aplikuj
 
Prosimy o umieszczenie w dokumentach następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji" (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883)

 

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 82213 ofert pracy. Sprawdź!